Вакансія ў БДПЧ ў Вільні: асістэнт бухгалтара

26 красавіка 2022, 11:27

На беларускай і рускай мовах - ніжэй.

Buhalterio padėjėjas

Darbo pobūdis:

  • Bankinių mokėjimų atlikimas.

  • Atskaitingų asmenų apskaita.

  • Duomenų suvedimas į programą.

  • Kitų finansų vadovo pavestų darbų vykdymas.

  • Darbas puse etato.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Išsilavinimas buhalterinės apskaitos ir/ar finansų srityje.

  • Darbo patirtis buhalterijos, finansų srityje.

  • Kruopštumas, atsakingumas, analitinis mąstymas.

  • Patirtis dirbant su Finvalda apskaitos programa.

Atlyginimas – 600 eurų į rankas.

CV prašome siųsti iki gegužės 13 dienos el. paštu jobs@belhumanrights.house

Ассистент Бухгалтера

Характер работы:

  • Осуществление банковских платежей: местные и международные.

  • Учет подотчетных лиц.

  • Ввод данных в программу.

  • Выполнение других задач, поставленных финансовым менеджером.

  • Работа неполный рабочий день – 50% загрузки.

Требования к сотруднику:

  • Образование в области бухгалтерского учета и/или финансов.

  • Опыт работы в сфере бухгалтерского учета и финансов.

  • Трудолюбие, ответственность, аналитическое мышление.

  • Опыт работы с бухгалтерским программным обеспечением Finvalda.

  • Владение литовским языком на уровне не ниже В1.

Зарплата - 600 евро на руки.

CV просим присылать до 13 мая по эл. почте jobs@belhumanrights.house

Асістэнт бухгалтара

Характар працы:

  • Банкаўскія плацяжы: мясцовыя і міжнародныя.

  • Улік падсправаздачных асобаў.

  • Увядзенне даных у праграму.

  • Іншыя задачы, пастаўленыя фінансавым менеджэрам.

  • Няпоўны працоўны дзень – 50% загрузкі.

Патрабаванні да супрацоўнікаў:

  • Адукацыя ў сферы бухгалтарскага ўліку і/або фінансаў.

  • Досвед працы ў сферы бухгалтарскага ўліку і фінансаў.

  • Адказнасць, аналітычнае мысленне, любоў да працы.

  • Досвед працы з бухгалтарскай праграмай Finvalda.

  • Валоданне літоўскай мовай на ўзроўні не ніжэй за В1.

Заробак - 600 еўра на рукі.

CV просім дасылаць да 13 мая па электроннай пошце jobs@belhumanrights.house

Глядзiце таксама

VACANCY AT THE BELARUSIAN HRH: EXECUTIVE DIRECTOR
06 мая 2024, 11:45
BHRH Executive Director is responsible for the planning, development, overall coordination/implementation, and supervision of strategic areas of the BHRH activities; for fundraising, liaising with donors and partners; for overseeing staff and ensuring smooth operations of the organization.
Lawtrend: Мониторинг ситуации со свободой ассоциаций и положением организаций гражданского общества в Беларуси за март 2024 года
30 красавіка 2024, 08:14
Ситуация в отношении свободы ассоциаций и положения беларусских НКО в Беларуси остается по-прежнему плохой.
Информационный бюллетень LawtrendMonitor №3, 2024 год
30 красавіка 2024, 08:02
В этом выпуске LawtrendMonitor представлены обзоры ситуации со свободой ассоциаций и положением организаций гражданского общества за 2023 год и за март 2024 года.
Агляд «Вясны»: Амаль тысячу чалавек затрымалі за першыя тры месяцы 2024 года ў Беларусі
30 красавіка 2024, 07:48
Праваабаронцы «Вясны» падлічылі агульную лічбу затрыманняў за першы квартал 2024 года.

Атрымаць падтрымку

Мы б хацелі пачуць, як Беларускі Дом правоў чалавека можа падтрымаць вашу арганізацыю.

Аказаць падтрымку

Дому правоў чалавека імя Барыса Звозскава і яго дзейнасці